Dijital Çözümünüz – Antalya Sosyal Medya Ajansı

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizminde Profesyonel Destek Alın!

Sağlık turizmi alanında özel olarak tasarlanmış websitelerimizle size özel çözümler sunuyoruz: %95 satış potansiyeline sahip hastalara erişim imkanı sağlıyoruz. Landing page reklam stratejimizle hasta formlarını filtreleyerek potansiyel hastalara odaklanıyoruz. Bu sayede kaliteli leadlere ulaşmanızı sağlıyoruz.
Dijital Çözümünüz - Antalya Sosyal Medya Ajansı
▪️ Landing page ile sadece 3 dakikada hastayı %50 oranında ikna edebilirsiniz. Hızlı ve etkili bir şekilde işletmenizi tanıtan landing page sayfalarımız, içerikleri ve referanslarıyla hastaları ikna ediyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

LiveChat ile anında cevap verip tüm rakiplerden önce hastaya ulaşıyoruz. Hasta Google'da araştırma yaparken anında mesaj göndererek hızlı bir iletişim sağlıyoruz. Organik SEO ile reklam maliyetlerinden tasarruf sağlıyoruz. Tedavi içerikleri ve bloglarla Google'da üst sıralarda yer alarak organik trafiği artırıyoruz.
Hasta kazanımını artırmak ve yurtdışı hasta getirme konusunda başarıyı garantilemek için en yeni pazarlama stratejilerini ve teknolojilerini kullanıyoruz.
Sağlık turizmi konusunda sadece reklamlarla sınırlı kalmıyoruz. Sosyal medya, web sitesi tasarımı ve SEO gibi hizmetleri 360 derece ve bütünleşik sunarak, markanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.